Bu program BDTizmir Tarafından Bilişsel Davranışçı Psikoterapiler Derneği (BDPD) işbirliği ile düzenlenmektedir. Bu bir BDPD programıdır.

<aside> ℹ️ Program ZOOM üzerinden çevirimiçi yapılacaktır Psikiyatri veya psikiyatri hemşireliği alanlarından olmayıp klinik alanda yüksek lisans derecesi olamayan katılımcıların Tanı ve Değerlendirme Programını almaları gereklidir. Bu programın detayına buradan ulaşabilirsiniz. Ön kayıt sırasında sistem Tanı ve Değerlendirme Programını almanız gerekip gerekmediğine verdiğiniz yanıtlara göre karar verecek ve gerekmesi durumunda Tanı ve Değerlendirme Programı için de kaydınızı yapacaktır.

</aside>

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ PROGRAM TARİHLERİ

Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) Online Programı 23 Şubat 2024 tarihinde başlayacaktır. Tüm tarihler aşağıda bulunan programda detaylı olarak verilmiştir. ⬇️  Program pdf dosyasını dilerseniz buradan indirebilirsiniz. Tanı ve değerlendirme programına buradan ulaşabilirsiniz.

Temel Programı

Microsoft Word - izmir-kıbrıs 2024 programı kopyası (1).docx.pdf

Kontenjan Sınırlıdır

<aside> ❗ Zorunlu durumlarda eğitmenler veya organizatörler tarihlerde değişiklik yapabilirler. Böyle bir durumda mümkün olan en erken zamanda katılımcılara bilgi verilecektir.

</aside>

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ EĞİTİCİLERİ

Temel Program

Tanı ve Değerlendirme Programı

Powered by Fruition